سر خط اخبار

کد خبر:31
پ

رأی خبرگان به کسی که در مقابل جریان فتنه ایستاد دارای پیام است

قائم‌مقام مؤسسه پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: این موضوع قابل تأمل است که یکی از ولایتمدارترین شخصیت‌های سیاسی برای جایگاه ریاست مجلس خبرگان رهبری انتخاب می‌شود. امیدواریم این روحیه تشخیص وظیفه همواره در مجلس خبرگان رهبری زنده باشد. آیت‌الله رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  با اشاره به انتخاب آیت‌الله محمد یزدی برای ریاست مجلس […]

قائم‌مقام مؤسسه پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: این موضوع قابل تأمل است که یکی از ولایتمدارترین شخصیت‌های سیاسی برای جایگاه ریاست مجلس خبرگان رهبری انتخاب می‌شود. امیدواریم این روحیه تشخیص وظیفه همواره در مجلس خبرگان رهبری زنده باشد.

آیت‌الله رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  با اشاره به انتخاب آیت‌الله محمد یزدی برای ریاست مجلس خبرگان رهبری، گفت: انتخاب آیت‌الله یزدی این پیام را دارد که جریان اصولگرایی که متکی بر ارزش‌های اصیل انقلاب است بحمدالله در مجلس خبرگان رهبری زنده و پویا است.

وی افزود: فردی که از شخصیت‌های برجسته قبل و بعد از انقلاب به شمار می‌آید و همواره بر ارزش‌ها و اصول تأکید دارد با رأی بالایی برای ریاست مجلس خبرگان  انتخاب می‌شود که این موضوع دلیل دیگری برای پویا بودن مجلس خبرگان رهبری است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه رأی بالای نمایندگان مجلس خبرگان به آیت‌الله یزدی نشان می‌دهد که این مجلس نسبت به موضوع فتنه حساس است، افزود: امروز می‌بینیم خبرگان به شخصیتی رأی می‌دهند که در روزهای آتش آفروزی فتنه‌گران با این جریان مقابله کرده است. به‌نظر من رأی خبرگان به کسی که در مقابل جریان فتنه ایستاده است، دارای پیام است.

آیت‌الله رجبی خاطرنشان کرد: این موضوع قابل تأمل است که یکی از ولایتمدارترین شخصیت‌های سیاسی برای جایگاه ریاست مجل خبرگان رهبری انتخاب می‌شود. امیدواریم این روحیه تشخیص وظیفه همواره در مجلس خبرگان رهبری زنده باشد.